Epidemia

W związku z epidemią mając na celu zwiększenia bezpieczeństwa zarówno pacjentów jak i naszego personelu informujemy:


1. Ograniczamy ilość osób przebywających jednocześnie w poczekalni adekwatnie do powierzchni i zgodnie z obowiązującymi zaleceniami. W związku z tym:

a. prosimy o punktualne zgłaszanie się na konsultacje i badania

b. oczekiwanie na wejście do placówki, kolejne osoby będą a wpuszczane w miarę zwalniania się miejsc w poczekalni

c. pierwszeństwo mają pacjenci zgłaszający się na badanie / konsultacje przed osobami zgłaszającymi się po odbiór wyników, do zarejestrowania się, czy uzyskania informacji

d. Osoby towarzyszące mogą przebywać na terenie placówki tylko za zgodą personelu w wyjątkowych sytuacjach ( opiekun osoby niepełnosprawnej, niesamodzielnej, niezdolnej do odbycia konsultacji bez opiekuna) w miarę wolnych miejsc w poczekalni (zgodnie z limitem)

2. Zachęcamy do telefonicznej i mailowej rejestracji na badania i konsultacje

3. Zachęcamy do odbioru wyników badań on line

4. Proponujemy e-konsultacje – w formie rozmowy telefonicznej, za pośrednictwem komunikatorów np. skype’a i mailowo

5. Przepraszamy za utrudnienia związane ze zmianą terminów badań endoskopowych – nieprzewidywalne odwoływanie badań z powodu zachorowań lub kwarantanny zmusza nas do wielokrotnego telefonicznego potwierdzania terminu badania. Dokładamy starań w utrzymaniu dziennych terminów z zastrzeżeniem zmian godzinowych nawet w dniu badania. Prosimy o wyrozumiałość.

Strefa pacjenta

Zapraszamy do Strefy Pacjenta. Znajdziesz tutaj między innymi przydatne informacje dotyczące przygotowania do badania, a także dowiesz się wszystkiego o jednostkach chorobowych i objawach chorób. Informacje w Strefie Pacjenta pomogą Ci dbać o swoje zdrowie.


Pomagamy Ci zadbać o Twoje zdrowie


Poznaj listę oferowanych przez nas badań i zabiegów. U nas wykonasz m.in. kolonoskopię i zadbasz o swoje zdrowie w podróży w najdalsze zakątki świata.