Ankiety i zgodyJeśli planujesz wykonanie jednego z poniższych badań wybierz odpowiednie i uważnie zapoznaj się z informacją, wypełnij ankietę i odeślij do placówki. Zapoznany się z informacjami w ankiecie i w razie wątpliwości będziemy się z Tobą kontaktować. Dlatego ważne abyśmy znali twój numer telefonu i adres email. Ankiety możesz odesłać:

  • Pocztą tradycyjną 50-555 Wrocław ul. Krynicka 37-39 lok 1
  • mailem rejestracja@centrumgh.pl a dla PBP (profilaktyczne kolonoskopie) pbp@centrumgh.pl
  • dostarczyć osobiście do placówki Wrocław, ul. Krynicka 37-39 lok 1
Najlepiej około tygodnia przed planowanym badaniem. Dane zawarte w ankiecie są ważne tylko 2 tygodnie od daty wypełnienia. Jeśli w okresie od przesłania ankiety do planowanego terminu badania nastąpiły zmiany w stanie twojego zdrowia lub leczenia poinformuj nas o tym niezwłocznie. To może mieć wpływ na termin badania i Twoje bezpieczeństwo podczas badania.

Ankiety i zgody na badania

Strefa pacjenta

Zapraszamy do Strefy Pacjenta. Znajdziesz tutaj między innymi przydatne informacje dotyczące przygotowania do badania, a także dowiesz się wszystkiego o jednostkach chorobowych i objawach chorób. Informacje w Strefie Pacjenta pomogą Ci dbać o swoje zdrowie.


Pomagamy Ci zadbać
o Twoje zdrowie


Poznaj listę oferowanych przez nas badań i zabiegów. U nas wykonasz m.in. kolonoskopię i zadbasz o swoje zdrowie w podróży w najdalsze zakątki świata.


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.