Przygotowanie
do badań

Komfort i bezpieczeństwo pacjenta


Bezpieczeństwo pacjenta, komfort badania oraz zachowanie intymności jest naszym najważniejszym celem, dlatego sprzęt do diagnostyki i zabiegów jest sterylizowany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm europejskich.
Wizyty lekarskie i badania umawiane są na konkretną, dogodną dla pacjenta godzinę co pozwala oszczędzić czas i uniknąć niepotrzebnego stresu.
Każdy pacjent przed planowanym badaniem lub zabiegiem jest informowany o jego rodzaju, sposobie przygotowania i możliwych powikłaniach.
Wszystkie badania mogą być wykonywane w analgosedacji z udziałem anestezjologa (pacjent jest uśpiony podczas badania). Dla osób czynnych zawodowo proponujemy konsultacje, badania i zabiegi w soboty.
Każdy pacjent skierowany na badanie diagnostyczne lub zabieg otrzymuje na piśmie pełną informację o sposobie przygotowania, a także receptę na niezbędne do przygotowania preparaty.

Strefa pacjenta

Zapraszamy do Strefy Pacjenta. Znajdziesz tutaj między innymi przydatne informacje dotyczące przygotowania do badania, a także dowiesz się wszystkiego o jednostkach chorobowych i objawach chorób. Informacje w Strefie Pacjenta pomogą Ci dbać o swoje zdrowie.


Pomagamy Ci zadbać o Twoje zdrowie


Poznaj listę oferowanych przez nas badań i zabiegów. U nas wykonasz m.in. kolonoskopię i zadbasz o swoje zdrowie w podróży w najdalsze zakątki świata.


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.