Poradnia
diabetologicznaNaszym pacjentom oferujemy diagnostykę i leczenie wszystkich rodzajów cukrzycy. Sprawujemy również opiekę nad kobietami ciężarnymi z cukrzycą i kobietami z cukrzycą ciężarnych.


Konsultacja w ramach Poradni obejmuje wywiad, badanie przedmiotowe i analizę wyników badań. W razie potrzeby pacjent jest kierowany na wszystkie konieczne badania laboratoryjne ( pobranie krwi do badań możliwe na miejscu w przychodni wg cennika laboratoriów Diagnostyka i ALAB).
Podczas wizyty instruktaż obsługi glukometru, a u pacjentów wymagających leczenia insuliną instruktaż podawania insuliny penem.
Porada obejmuje również szkolenie dietetyczne -oprócz omówienia diety pacjent otrzymuje szereg ulotek i instrukcji dietetycznych na piśmie,


Pomagamy Ci zadbać
o Twoje zdrowie


Poznaj listę oferowanych przez nas badań i zabiegów. U nas wykonasz m.in. kolonoskopię i zadbasz o swoje zdrowie w podróży w najdalsze zakątki świata.

Strefa pacjenta


Zapraszamy do Strefy Pacjenta. Znajdziesz tutaj między innymi przydatne informacje dotyczące przygotowania do badania, a także dowiesz się wszystkiego o jednostkach chorobowych i objawach chorób. Informacje w Strefie Pacjenta pomogą Ci dbać o swoje zdrowie.