Poradnia
chorób zakaźnychPoradnia zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych, odzwierzęcych i pasożytniczych, w tym: wirusowych zapaleń wątroby A B i C, cytomegalii, mononukleozy, chorób przenoszonych przez kleszcze (borelioza) chorób pasożytniczych i odzwierzęcych (toksoplazmoza, bruceloza, glistnica, toksocaroza) zakażeń wywołanych przez Chlamydie i Mycoplasmy, chorób skórnych (róża, półpasiec) niezakaźnych chorób wątroby ( PBC, PSC, AIH, NAFLD, oraz chorób uwarunkowanych genetycznie (zespół Gilberta, ch. Wilsona, hemochromatoza).


Konsultacje obejmują wywiad, badanie przedmiotowe, analizę badań obrazowych i laboratoryjnyvch, w razie konieczności skierowania na dodatkowe badania. Pacjent otrzymuje recepty na leki ( leki refundowane w przypadku chorób przewlekłych, na które przysługują leki ze zniżką).


Pomagamy Ci zadbać
o Twoje zdrowie


Poznaj listę oferowanych przez nas badań i zabiegów. U nas wykonasz m.in. kolonoskopię i zadbasz o swoje zdrowie w podróży w najdalsze zakątki świata.

Strefa pacjenta


Zapraszamy do Strefy Pacjenta. Znajdziesz tutaj między innymi przydatne informacje dotyczące przygotowania do badania, a także dowiesz się wszystkiego o jednostkach chorobowych i objawach chorób. Informacje w Strefie Pacjenta pomogą Ci dbać o swoje zdrowie.