Poradnia
chirurgii
onkologicznejW Poradni Chirurgii Onkologicznej oferujemy pacjentom konsultacje lekarza specjalisty (dr Zbigniew Krawczuk) w zakresie wstępnej diagnostyki chorób nowotworowych oraz kwalifikacji do leczenia operacyjnego i opieki pooperacyjnej.


Chirurg onkolog po przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu i badania przedmiotowego w tym badania per rectum, przy podejrzeniu choroby nowotworowej kieruje pacjenta na dodatkowe badania diagnostyczne (w naszej lub współpracujących z nami placówkach) takie jak: badania laboratoryjne, usg jamy brzusznej, gastroskopia, rektoskopia, kolonoskopia, rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa lub jeśli stan pacjenta tego wymaga do diagnostyki w warunkach szpitalnych.
Na miejscu w ramach Poradni wykonujemy drobne zabiegi chirurgiczne (np. usuwanie podejrzanych znamion skórnych, tłuszczaków, włókniaków, oraz innych guzów tkanek miękkich itp.).


Pomagamy Ci zadbać
o Twoje zdrowie


Poznaj listę oferowanych przez nas badań i zabiegów. U nas wykonasz m.in. kolonoskopię i zadbasz o swoje zdrowie w podróży w najdalsze zakątki świata.

Strefa pacjenta


Zapraszamy do Strefy Pacjenta. Znajdziesz tutaj między innymi przydatne informacje dotyczące przygotowania do badania, a także dowiesz się wszystkiego o jednostkach chorobowych i objawach chorób. Informacje w Strefie Pacjenta pomogą Ci dbać o swoje zdrowie.